Nejúspornější motor recenze

Recenze automatické pračky BEKO WMB 81045 LA

BEKO - Kvalitní a cenově dostupné elektrospotřebiče pro Vaši domácnost. Prodej volně stojících a vestavných spotřebičů BEKO.
e-beko.cz/archiv-recenzi/recenze-automaticke-pracky-beko-wmb-81045-la/

Volkswagen XL1: nejúspornější vůz světa se chystá do výroby

Zdá se, že německá automobilka Volkswagen spustí v blízké budoucnosti sériovou výrobu hybridního automobilu XL1. Ten se bude pyšnit titulem nejúspornějšího hybridního automobilu světa a velmi nízkými emisemi.
clanky.katalog-automobilu.cz/2744-volkswagen-xl1-nejuspornejsi-vuz

Nejúspornější esko, JenProAuta.cz

Vznikl nejúspornější model v historii třídy S, model S 250 CDI. Tohle auto se vyzbrojilo všemožnými technologiemi pro úsporu spotřeby včetně stop-startu, a jeho přeplňovaný 2,1litrový motor s výkony 204 koní a 500
auta.jenpromuze.cz/testy/2676-nejuspornejsi-esko?page=3

Recenze Škoda Superb 1.9 TDI, Ojeté Auto.cz

Autobazary Ojeté auto.cz - Se Superbem jsem maximálně spokojený. Když přeskočím zevnějšek vozu, který je velice zdařilý, interiér odpovídá Použitý motor 1.9 TDI je sice nejslabším motorem, ale také zároveň nejlevnější a nejúspornější .
ojeteauto.cz/recenze-aut/skoda-superb-1-9-tdi-320/

Autorecenze Citroën Jumpy 1581 - Dobrý pracant, ale vyžaduje

Auto recenze Citroën Jumpy 1996 Typ motoru : Moje auto má 1.6i benzínový motor a směle můžu říci, že motor je to nejlepší na tomto autě i když nepatří do kategorie nejúspornějších ( 8-14 litrů benzínu).
tip.cars.cz/autorecenze/auta/Citroen/Jumpy/Recenze-Citroen-Jumpy

Hyundai Trajet lpg - Náhradní díly

Jak recenze hodnotí Hyundai Trajet co se motoru a spotřeby týká? Dvoulitrový benzinový agregát umí jezdit do deseti litrů, ale pokud budete důrazněji šlapat na plyn, připravte se na spotřebu vyšší. Nejúspornější je turbodiesel.
hyundaivrakoviste.cz/hyundai/hyundai-trajet-lpg.html

Toyota začala v Japonsku prodávat nejúspornější hybrid na

Ke zvýšení účinnosti motoru přispívá i bezřemenová konstrukce vodního čerpadla, které je v tomto případě napájeno baterií a recirkulace výfukových plynů (EGR) v motoru s Atkinsonovým cyklem. Recenze LCD televize Sony Bravia Hx703
hybrid.cz/toyota-zacala-v-japonsku-prodavat-nejuspornejsi-hybrid-na-svete

Ford F-150 2015 - nejúspornější pickup ve své třídě

Motoristický magazín o autech, testy aut, recenze aut Nová generace Fordu F-150 bude tou nejúspornější a představí se v Detroitu!
autozine.cz/nova-generace-fordu-f-150-bude-tou-nejuspornejsi-a-predstavi

Hybridní panamera je nejúspornější porsche všech dob

V Ženevě si odbude svou světovou výstavní premiéru Porsche Panamera S Hybrid. Se stejným pohonným ústrojím jako hybridní cayenne je to nejúspornější porsche všech dob, dovede jezdit na 100 kilometrů za 6,8 litru benzínu.
auto.idnes.cz/hybridni-panamera-je-nejuspornejsi-porsche-vsech-dob

Ford Novinky

Jako nejspolehlivější a nejúspornější jednotka je zážehový motor 1.6i o výkonu 74kW o spotřebě . Dále se montovali zážehové motory 1.8i (85kW), které zrychlili na stovku o 0,1s dříve, zato měli znatelně větší spotřebu.
ford.7u.cz/?pg=focus2002_2004